Doğuş’un eşi Hoşkedem Hidayetkızı fotoğrafına gelen yoruma sessiz kalamadı!

11 yıl önce Azerbaycan’ın Müge Anlı’sı olarak tanınan Hoşkedem Hidayetkızı ile evlenen Doğuş, uzun zamandır ihanet iddialarıyla magazin gündeminde yer alıyor.

Ortaya çıkan iddiaları sosyal medya hesaplarından yayınladıkları aşk pozlarıyla yalanlayan çifte, yorum ve beğeni yağıyor.

ESRA ÇÖMELEK İDDİALARI GÜNDEME DAMGA VURMUŞTU

Geçtiğimiz aylarda Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programına katılan Esra Çömelek, şarkıcı Doğuş ile aşk yaşadığına dair iddialar ortaya atmıştı.

Çömelek, “Biz Doğuş’la daha önceden tanışıyorduk, 2020’de karşılaştık. Bir gün arkadaşım, Doğuş ve onun menajeri benim evime geldi. Konuşurken eşini anlatmaya başladı. ‘Anlaşamıyorum, mutlu değilim. Ayrılmak istiyorum ama ayrılamıyorum’ dedi. Çocuklarına çok düşkün bir baba. Bana ‘bu zamana kadar sen niye karşıma çıkmadın, seninle evlenirdim’ demişti. Beni gördüğünde çok etkilenmiş sonra da görüşmeye başlayarak. Sonra sevgili olduk 3 ay birlikteydik. Bir ara eşiyle tartışmış eşyalarını alıp bana geldi. Sonra biz ertesi gün tartışınca ben onu evden yolladım ve 1 sene ortadan kayboldu. Doğuş’tan çok etkilendim.” demişti.

“DOĞUŞ BANA ‘KARICIĞIM’ DERDİ”

Doğuş ile birlikte doğum günü kutladıklarını hatta çektirdikleri fotoğrafları yayınlayan Esra Hanım, “Benim doğum günümü beraber kutladık. Eşi de bu ilişkiyi şu an öğrenmiştir. Doğuş bana ‘karıcığım’ derdi. Birbirimize aşık olmuştuk. Bana hep boşanacağını söyledi. Birkaç kez benim evimde kaldı. Ben Doğuş’u hala insan olarak çok seviyorum. Birbirimize hediyeler aldık. Bana iki tane altın yüzük ve pahalı bir çakmak almıştı. Hepsini çöpe attım sonra” şeklinde konuşmuştu.

“ASLA GERİ DÖNMEYECEKSİN”

Ortaya çıkan iddiaları, düşman çatlatan aşk pozlarını yayınlayarak yalanlayan çiftten Hoşkedem Hidayetkızı, son olarak paylaştığı fotoğrafa: “Hayat, U dönüşü olmayan bir yol gibidir, sadece ileriye gidebilirsin ama asla geri dönemezsin. Bu yüzden hayatının her anından zevk çıkar, çünkü bir daha asla geri dönmeyeceksin. Yani anı yaşayın, gerisi palavra. Delicesine sevdiğim.” notunu düştü.

GELEN YORUMA TEPKİ GÖSTERDİ

Hoşkedem Hidayetkızı ve Doğuş’un pozlarına “Doğuş karın olay git tadını çıkar”, “Doğuş’tan yaşlı görünüyor, yakışmıyor” yorumları geldi. Azerbaycan’ın Müge Anlı’sı ise son yoruma sessiz kalmadı ve “yalansa dedemin hastalığı canına dökülsün” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir